A pajtoheni që këto janë këngëtaret me s*ksi në Kosovë e Shqipëri?

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 12:16
A pajtoheni që këto janë këngëtaret me s*ksi në Kosovë e Shqipëri?

Shquhen për muzikë, por këngëtaret shqiptare jo pak kohë i kushtojnë edhe fizikut të tyre.

Nora e Era Istrefi, Dafina Zeqiri, Elvana Gjata, Tayna, Melinda Ademi, Rina Balaj, Xhensila Murtezaj, Kida, janë disa nga këngëtaret tona që dallohen për trupin e tyre seksi.

Secila prej tyre, jo rrallë herë shihen duke ndarë momente nga stërvitjet që bëjnë dhe përmes kësaj normalisht kuptohet që ato vazhdimisht kanë rutinë të palestrës.

Disa janë bërë edhe nëna e të tjera jo, por cila është më seksi vlerësojeni ju vetë përmes fotografive më poshtë:

(Kosova Sot Online)