Sabiani bën urimin special për të bijën: Çdo vit dukesh më e bukur

  • A.P /
  • 16 August 2022 - 18:40
Sabiani bën urimin special për të bijën: Çdo vit dukesh më e bukur

Keisi, vajza e Sabianit, feston sot ditëlindjen dhe këngëtari shkroi fjalët më të bukura për të.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me të bijën krahas së cilës ka shkruar: “Çdo vit që kalon tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uron babo edhe 100 vite të lumtura”.

Keisi, e cila mbush 22 vjeç, njihet si vajza seksi e këngëtarit.

Ajo ka një llogari publike në Instagram dhe në fotot që publikon tregojnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe provokuese nga jeta e saj e përditshme.

Image


(Kosova Sot Online)