Adelina Berisha së shpejti me projekt të ri

  • G.G /
  • 17 August 2022 - 11:26
Adelina Berisha së shpejti me projekt të ri

Këngëtarja Adelina Berisha siç duket është duke punuar në projektin e saj të radhës.

Ajo në rrjetitn e saj social ‘Instagram’, ka publikuar një foto ku shihet në studio dhe në fotot ka mbishkrimin ‘Coming Soon’.

Pra behët fjale për një këngë të re nga këngëtarja.

(Kosova Sot Online)