Nuk do ta besoni për çfarë zihet më shumë me burrin Adelina Tahiri

  • E.K /
  • 17 August 2022 - 12:17
Nuk do ta besoni për çfarë zihet më shumë me burrin Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është një nga artistet më të dashura të estradës.

Aktualisht ajo gjendet e pushime ku nuk i ka kursyer edhe fotot krah bashkëshortit dhe djalit të saj.

Adelina ka vendosur të realizojë një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram ku i është përgjigjur disa pyetjeve rreth jetës së saj personale por jo vetëm.

Një ndjekës e ka pyetur nëse ka zënka me burrin apo jo.

“Unë nuk besoj se ekziston në bashkëjetesë pa zënka.

Zihemi dhe ne por na kalon shpejt sepse nuk mundemi pa njeri-tjetrin, kjo është dashuri.

Gjithmonë zihemi për gjërat koti”- u shpreh ajo.

(Kosova Sot Online)