Dafina ia ledhaton të pasmet Kidës

  • A.P /
  • 17 August 2022 - 14:39
Dafina ia ledhaton të pasmet Kidës

Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Luje belin”.Ky ishte bashkëpunimi i tyre i parë, që bëri bashkë dy këngëtaret edhe në koncerte.

Së fundmi është bërë virale një video e këngëtareve, ku në përfundim të performancës teksa përqafohen, Dafina i ledhaton të pasmet Kidës.

Kjo situatë u përcoll me të qeshura dhe brohoritje nga fansat.

Ndryshe, ky projekt mori edhe shumë kritika.

(Kosova Sot Online)