Zuckerberg fans i zjarrtë i Dua Lipës

  • A.P /
  • 17 August 2022 - 16:19
Zuckerberg fans i zjarrtë i Dua Lipës

Dua Lipa është e preferuara e të gjithëve dhe s’kanë faj që e pëlqejnë kaq shumë!

Një yll në pamje, një yll në skenë, një yll në personalitet dhe një yll në talent! Aq sa edhe vetë shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, “shkrihet” pas saj.

Tërhoqi vëmendje jo pak komenti i tij në postimin e fundit të Duas në Facebook, ku këngëtarja kishte pozuar nga pushimet në Shqipëri.

“She’s a 10 and she has the perfect fit”, shkruhet në komentin e bërë nga Facebook. E pra gjiganti i mediave sociale i ka dhënë notën 10-të Dua Lipës dhe veshjes së saj.

Prisni se ka akoma! Kësaj here, Zuckerberg ka përmendur edhe Shqipërinë në komentin e tij.

Image

(Kosova Sot Online)