Geti ia tërheq fustanin lart Marines midis Italie

  • A.P /
  • 17 August 2022 - 22:04
Geti ia tërheq fustanin lart Marines midis Italie

Çifti Selimi kohëve të fundit po qëndrojnë në Itali.

Reperi Getuar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca së fundmi u kanë treguar fansave të tyre se ndodhen në pushime verore, ku si destinacion kanë zgjedhur ishullin e Siçilicë në Itali.

Në një fotografi të postuar nga Geti, shihet bashkë me Marinen dhe vëmendje të madhe merr tërheqja e fustanin lart, ku e bënte foton më artistike.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze të quajtur Marget.

Image

(Kosova Sot Online)