“Dy nënat” e Leartës duken si binjake me frizurat e njejtë

  • G.G /
  • 18 August 2022 - 11:55
“Dy nënat” e Leartës duken si binjake me frizurat e njejtë

Nëna dhe vjehrra e Learta Jakupit po duken shumë të ngjashme të pamjen e fundit.

Pamjen e tyre e ka publikuar vet Learta në Instagram.

Të dyja ajo i ka quajtur me një emër përkëdhelës.

“Zemrat”, ka shkruar Learta në postimin e saj për nënën dhe vjehrrën. 

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)