U raportua se u nda nga Adisi, reagon ashpër Fifi

  • E.K /
  • 19 August 2022 - 08:39
U raportua se u nda nga Adisi, reagon ashpër Fifi

Pas lajmit për ndarje mes tyre, fillimisht ka reaguar Fifi duke treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.

Por mesa duket ky lajm nuk është aspak i vërtetë sepse të dy protagonistët e këtij lajmi kanë reaguar me anë të Instagramit duke i cilësuar këto lajme si aspak të vërteta.

Fillimisht ka qenë Fifi me një status të gjatë dhe shpjegues duke na treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.

Ndërsa Adisi përmes një fotografie të publikuar në Instagram krahas saj ka shkruar “Unë veç kom me i knu dashnisë për ty” duke na lënë të kuptojmë që dyshja po kalojnë mjaft mirë me njëri-tjetrin.

(Kosova Sot Online)