Është afër 60 vjeçar, ja si duket sot Saidi nga seriali Kloni

  • G.G /
  • 19 August 2022 - 13:21
Është afër 60 vjeçar, ja si duket sot Saidi nga seriali Kloni

Telenovela braziliane, Kloni, vazhdon që sot e kësaj dite të përfolët.

Ani pse kanë kaluar mbi 22 vite që nga transmetimi i këtij seriali, ende personazhet që morën pjesë në atë novelë janë në qendër të vëmendjes.

E njëri nga aktorët kryesor ka qenë Saidi, personazh ky i luajtur shumë bukur nga aktori brazilian, Dalton Vigh.

Padyshim me kalimin e viteve, edhe ai si njëri ka ndryshuar dhe sot është 58 vjeçar. Shikoni se sa ka ndryshuar ai që nga transmetimi i serialit.

(Kosova Sot Online)