Fifi shkon në dasmë me Adisin, shkëlqejnë të dy së bashku

  • G.G /
  • 20 August 2022 - 11:31
Fifi shkon në dasmë me Adisin, shkëlqejnë të dy së bashku

Fifi, është njëra nga këngëtarët më të dashura për publikun.

Karriera e saj në fillimet ishte shumë e vështirë, mirëpo ajo nuk u dorëzua dhe sot është njëra nga artistet më të kërkuara të momentit.

Përveç jetës së saj profesionale, ajo është përfolur shumë për jetën e saj private. Fifi, muaj më parë tregoi se është në lidhje dashurie me Adis Patushin.

E ditëve të fundit, ajo u përfol se është ndarë nga ai, por duket se kjo është vetëm thashetheme.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka postuar një foto shumë të bukur me dashurinë e jetës së saj. Ata të dy duken shumë të lumtur bashkë.

(Kosova Sot Online)