Xhensila Myrtezaj joshë ndjekësit me vallëzim provokues

  • G.G /
  • 22 August 2022 - 13:20
Xhensila Myrtezaj joshë ndjekësit me vallëzim provokues

Xhensila Myrtezaj nuk ka lënë vend për imagjinatë derisa është shfaqur joshëse në një video të fundit.

Duke bërë një vallëzim me lëvizje provokuese, ajo ka joshur ndjekësit duke e postuar në ‘TikTok’.

Ajo që e bënte më joshëse ishte veshja që artistja kishte zgjedhur duke u shfaqur në pantallona të shkurtër dhe bluzë që ia zbulonte gjoksin.

Ndërkohë, këngëtarja e shumë hiteve ka pranuar mijëra komente pozitive dhe mijëra pëlqime.

Shiko videon:

(Kosova Sot Online)