Rita Ora i habit të gjithë: Ha fasule për mëngjes!

  • G.G /
  • 25 August 2022 - 09:17
Rita Ora i habit të gjithë: Ha fasule për mëngjes!

Rita Ora është këngëtare e famshme shqiptare. Ajo nuk ngurron ta tregojë origjinën e saj sa herë i jepet mundësia.

Të njëjtën gjë ka bërë sërish. Ajo ka publikuar një foto duke ngrënë mëngjes. Dhe a e dini se çfarë po ha?

Një pjatë shqiptare, ku mes tyre ka fasule.

Përbri saj Rita shkruan: Mëngjes kampionësh sigurisht!

Dhe fasulet dihet se për çfarë janë kampione!

(Kosova Sot Online)