Transferim i madh i Arjola Demirit në pamje!

  • G.G /
  • 25 August 2022 - 10:38
Transferim i madh i Arjola Demirit në pamje!

Arjola Demiri, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo u bë e njohur për publikun kosovar me rolin e “Xhbanes” në serialin “O sa Mirë”.

E ishte pikërisht ishte ky projekt që ia hapi rrugët e suksesit edhe për punë më të mëdha.

Së fundmi ajo mori pjesë në formatin, Big Brother Albania Vip.

Ajo bëri për vete një numër të madh adhuruesish, duke vlerësuar për sinqeritetin dhe lirshmërinë e saj.

Arjola vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet krejt ndryshe.

Me flokë të lëshuar dhe me grim të lehtë, Arjola po duket person tjetër në imazhet e fundit. 

(Kosova Sot Online)