Një familje e kompletuar, Adelina Tahiri publikon imazhe të bukura me burrin dhe djalin

  • G.G /
  • 26 August 2022 - 08:43
Një familje e kompletuar, Adelina Tahiri publikon imazhe të bukura me burrin dhe djalin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizz.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe me burrin dhe djalin.

Të kombinuar në veshje, ata po duken një familje e kompletuar. 

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)