Roberti dhe e dashura e tij shijojnë koncertin e këngëtarit turk Ibrahim Tatlises

  • E.K /
  • 26 August 2022 - 16:52
Roberti dhe e dashura e tij shijojnë koncertin e këngëtarit turk Ibrahim Tatlises

Dje, artisti i mirënjohur turk Ibrahim Tatlises e ka përjetuar një aksident të rëndë, mirëpo kjo nuk e ndaloi atë të mbante në mbrëmje koncert.

Ai mbajti një koncert në njërin nga qytetet e Turqisë ku morën pjesë numër i madh i qytetarëve.

Në mesin e shumë qytetarëve ishte edhe moderatori shqiptar Robert Berisha dhe e dashura e tij.

Këtë e bënë të ditur vet ata përmes disa postime në rrjetin social Instagram.

(Kosova Sot Online)