Adelina- djalit të saj: Do të jem gjithmonë aty edhe kur duhet dikush të t’i fshij lotët

  • G.G /
  • 27 August 2022 - 14:30
Adelina- djalit të saj: Do të jem gjithmonë aty edhe kur duhet dikush të t’i fshij lotët

Këngëtarja Adelina Tahiri uroi djalin e saj me rastin e ditës së lindjes. Ajo këtë e bëri përmes një postimi në rrjetet sociale.

Adelina ka zgjedhur fjalët mbështetëse dhe të ëmbla për të voglin e saj.
„Jeta Mamit!
Urime ditelindjen dhe gjith te mirat e kesaj bote ti deshrojm.
Faledmeroj Zotin cdo dit per ty qe te kam dhe qe me zbukurove jeten .
Do jemi gjithmon afer teje dhe ne ngirtjet e tua, ne uljet e tuA, dhe kur duhet dikush te ti fshi lotet prap une do jem aty, dhe ne gezimet dhe sukseset e tua une prap do jem aty dhe gjithmone nena me krenare per ty!
Tputh pa fund Mami 
Urime Ditelindjen Jon
Te don Tate . “, a shkruar ajo në Instagram, ku ka pbulikuar fotografi të jonit.

Adelina e solli në jetë djalin më 27 gusht të vitit 2018, pra sot Joni u bë 4 vjeç.

(Kosova Sot Online)