Ky është këngëtari që do këndojë në dasmën e Ylli Limanit, madje falas!

  • G.G /
  • 28 August 2022 - 16:11
Ky është këngëtari që do këndojë në dasmën e Ylli Limanit, madje falas!

Yli Limani është një prej këngëtarëve më të dashur të publikut. Ai ka qenë tepër i angazhuar këtë sezon veror mes koncerteve dhe projekteve të reja muzikore, ku kujtojmë bashkëpunimet me Noizy-n apo Ledrin. Së fundmi, Ylli ka qenë i ftuar në një dasmë,  dhe përveçse ka shijuar atmosferën, ka kënduar, por dhe disa batuta nuk i ka lënë pas. Mes të tjerash la postuar një “Instastory” ku duket Ermal Fejzullahu duke kënduar dhe Ylli që shkruan se ai do të këndojë në dasmën e tij, madje falas, se e do shumë.

(Kosova Sot Online)