Adelina tregon se e ka motrën si loçkë, trupi i saj si “peshk” merr gjithë vëmendjen

  • E.K /
  • 28 August 2022 - 17:04
Adelina tregon se e ka motrën si loçkë, trupi i saj si “peshk” merr gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri, është shumë aktive në rrjetet sociale, ani pse ka kohë që ka hequr dorë nga muzika, Adelina gjithmonë është në qendër të vëmendjes me veprimet dhe jetën që e jeton.

Adelina, është nënë e një djali të cilin mundohet ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Por, njëjtë nuk ndodh me motrën e saj, Dianën, së fundmi Adelina e ka postuar atë, duke treguar se e ka motrën për merak.

Trupi i saj si peshk ka marrë gjithë vëmendjen.

(Kosova Sot Online)