Si u veshën VIP-at në VMA 2022! Bebe Rexha mes më të mirave

  • G.G /
  • 29 August 2022 - 13:53
Si u veshën VIP-at në VMA 2022! Bebe Rexha mes më të mirave

“People” ka publikuar një listë me personazhet e njohur të veshur më mirë në VMA 2022, që u mbajt mbrëmë. Mes tyre është këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, krah yjeve botërorë si Taylor Swift, Becky G, Anitta etj. Për këtë event, Bebe kishte veshur një fustan të zi të gjatë, me dekolte, të çarë në njërin këmbë, këpucë të larta të zeza dhe bizhuteri të shumta. “Daily Mail” gjithashtu e ka përfshirë Beben në listën e të veshurave më bukur.

(Kosova Sot Online)