Violeta vesh fustanin më të bukur, lë në hije dhe vajzat e reja

  • G.G /
  • 30 August 2022 - 11:11
Violeta vesh fustanin më të bukur, lë në hije dhe vajzat e reja

Violeta Kukaj po befason me pamjen rinore.

Së fundmi këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të kuq elegante.

E kuruar në detjae ajo po duket si vajzë e re.

Si gjithmonë format e saj trupore marrin gjithë vëmendjen.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)