Mimoza Mustafa lajmërohet nga pushimet, duket kaq tërheqëse si një vjazë e re

  • E.K /
  • 01 September 2022 - 14:47
Mimoza Mustafa lajmërohet nga pushimet, duket kaq tërheqëse si një vjazë e re

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Se fundmi, Mimoza ka shkuar në pushime, nga atje, ajo ka sjell një imazh ku shfaqet super hot.

Burri i saj, Shkumbin Kryeziu do ta këtë të vështirë, t’i rezistojë kësaj pamje.

(Kosova Sot Online)