Ish-menaxheri i VIP-ve paralajmëron Dafinën: Shihemi në gjyq

  • E.k /
  • 01 September 2022 - 15:13
Ish-menaxheri i VIP-ve paralajmëron Dafinën: Shihemi në gjyq

Ish-menaxheri i VIP-ve, Drin Zatriqi, i ka reaguar Dafina Zeqirit, pasi kjo e fundit e cilësoi atë si ‘woman beater’ (dhunues i femrave).

Ai i bëri thirrje Dafinës që të tregoj me emër dhe mbiemër të vajzave që ky ka abuzuar në to, ose, do ta padisë për shpifje.

“Une pe pys publikisht me na e tregu me emer e mbiemer emrin e vajzes qe ajo mpaska akuzu…Ose shihem n’gjyq” shkroi ndër tjera Zatriqi.

Statusi i plotë:

(Kosova Sot Online)