Arta del për kafe me burrin, veshja e saj bie në sy

  • E.K /
  • 01 September 2022 - 20:03
Arta del për kafe me burrin, veshja e saj bie në sy

Arta Bajrami, padyshim është emër i madh në skenën muzikore, qysh në fillimet e saj në botën e muzikës, ajo ra në sy për stilin dhe të kënduarit e veçantë.

Për një kohë të gjatë ajo disi u largua nga tregu muzikorë, duke iu përkushtuar më shumë familjes së rritjes së fëmijëve të saj.

Tash e disa muaj ajo është rikthyer së sërish dhe po mundohet të sjellë këngë të bukura. Ani pse është shumë e angazhuar, ajo asnjëherë nuk e lë anash familjen .

Së fundmi ajo është parë me burrin e saj duke konsumuar kafe, ku veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen.

(Kosova Sot Online)