Nora Istrefi ndan një fotografi simpatike bashkë me vajzën nga pushimet

  • E.K /
  • 02 September 2022 - 18:28
Nora Istrefi ndan një fotografi simpatike bashkë me vajzën nga pushimet

Këngëtarja është në pushime.

Ndërkohë, ajo publikonte imazhe të shumta teksa shihej e veshur në bikini duke i ekspozuar linjat trupore për të cilat edhe komentohet, shkruan "Kosova Sot Online".

Kurse sot, Nora Istrefi ka zgjedhur ta ndajë një tjetër fotografi nga pushimet të cilën nuk e ka publikuar më parë,  bashkë me vajzën e saj, Renen.

E veshur me bikini nga deti, këngëtarja shqiptare si çdoherë duket në formë të mirë.

Ndryshe, Nora Istrefi ka një përkushtim të madh ndaj vajzës dhe pothuajse gjithë kohën e kalon me të teksa shkon bashkë edhe me të në pushime.

(Kosova Sot Online)