Sa e bukur është bërë Luana për ditëlindje

  • G.G /
  • 03 September 2022 - 10:00
Sa e bukur është bërë Luana për ditëlindje

Luana Vjollca sot e feston ditëlindjen

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare ka postuar një video ku ka të veshur një fustan rozë dhe duket në element mjaft të mirë.

“Vajza e ditëlindjes 💓💗💖💞💕 le të festojmë jetë”, ka shkruar poshtë kësaj video Luana.

Ndryshe, Luana mbush 31 vjet dhe ndër urimet e para që ajo ka marrë është ai i motrës së saj, Marina Vjollca.  

(Kosova Sot Online)