Marigona Krasniqi na prezanton me dhomën përrallore të djalit të saj

  • 03 September 2022 - 15:42
Marigona Krasniqi na prezanton me dhomën përrallore të djalit të saj

Modelja Marigona Krasniqi dhe boksieri Robin Krasniqi janë në pritje të fëmijës së parë.

Gjinia e foshnjës është djalë dhe tashmë dyshja kanë kryer të gjitha përgatitjet për djalin e tyre.

Modelja është në muajt e fundit të shtatzënisë teksa po shijon çdo ditë të saj.

Së fundmi përmes një videoje të publikuar në Instastoryn e saj modelja ka zbuluar dhomën e djalit të saj.

“Jemi duke pritur për ty bebja ime”, ka shkruar modelja krahas vidoes në të cilën shihet gjithçka, përfshirë veshjet, janë gati në një ambient shumë të ngrohtë e të punuar me një mjeshtri shumë estetike.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2022/09/5B4AB6553B65EC3C0B770A63D9EF3083_video_dashinit.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)