Tayna “tranon” fansat me fustanin e grisur

  • E.K /
  • 04 September 2022 - 18:16
Tayna “tranon” fansat me fustanin e grisur

Është një prej këngëtarëve më in të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Reperja nga Kosova, ka marrur hov të madhë që prej momentit që ka depërtuar në skenën muzikore.

Tayna ka sjellur hite dhe bashkëpunime të shumta.

Ajo së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një foto me një veshje intersante, në një prej klubeve më të famshme në Zurich të Zvicrës.

(Kosova Sot Online)