Pasi u zhduk nga rrjetet sociale dhe anuloi të gjitha koncertet e tij, reperi Buta merr vendimin e rëndësishëm

  • E.K /
  • 06 September 2022 - 20:24
Pasi u zhduk nga rrjetet sociale dhe anuloi të gjitha koncertet e tij, reperi Buta merr vendimin e rëndësishëm

Betim Januzaj i njohur si Buta prej muajsh ishte zhdukur nga rrjetet sociale, reperi anuloi të gjitha datat e koncerteve të verës dhe kjo për shkak të një rasti te rend që ndodhi në muajin maj.

Mirëpo, pas kësaj pause të gjatë artisti vendosi të rikthehej sërish rrjetet sociale, ai publikoi disa fotografi bardhë e zi në Instagram, ku krahas tyre shkroi: “ Mirëmbëma yje, a ju kam munguar.”

Tashmë që reperi është rikthyer, ai do të vijojë më koncertet e tij dhe sot Buta lajmëroi të gjithë fansat e tij se do të performojë në një nga clubet e natës në Tiranë.

Krahas postimit në Instagram, reperi shkroi: “ Tirana u bë një kohë e gjatë”.

(Kosova Sot Online)