Marina poston foto pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar

  • G.G /
  • 09 September 2022 - 13:25
Marina poston foto pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar

Marina Vjollca, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Atë jemi mësuar ta shohim tash e një kohë të gjatë në ekranet televizive

Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, Marina nuk e ka ndërprerë punën e saj.

Tani që jemi në fund të sezonit veror, ajo ka shkua në pushime me familjen e saj.

Nga vendet ekzotike, ajo ka postuar një foto pa grim dhe aspak e rregulluar. Ja si duket ajo pa make-up.

(Kosova Sot Online)