Një çiftë i kompletuar, Ermali dhe Ariana sjellin imazhet me të bukura nga pushimet në Monte-Carlo!

  • G.G /
  • 09 September 2022 - 15:48
Një çiftë i kompletuar, Ermali dhe Ariana sjellin imazhet me të bukura nga pushimet në Monte-Carlo!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Këto ditë, Ariana dhe Ermali po i kalojnë pushimet në Monte-Carlo në Francë.

Nga atje, ata kanë sjellë imazhet me të bukura në krahët e njëri-tjetrit.

Një çiftë i kompletuar duken Ermali dhe Ariana. 

(Kosova Sot Online)