Fjolla Morina: Mos t’ ishin kan gratë, hala kishim jetu nëpër shpella…

  • E.K /
  • 10 September 2022 - 09:23
Fjolla Morina: Mos t’ ishin kan gratë, hala kishim jetu nëpër shpella…

Fjolla Morina është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme.

Ajo shpesh ndan edhe kritika dhe mendime të ndryshme lidhur me situata e ndodhi të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka marr vëmendje përmes një statusi në InstaStory.

“Mos t’ ishin kan gratë, hala kishim jetu nëpër shpella”, kishte shkruar këngëtarja.

(Kosova Sot Online)