Alberije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ja sa vite jetë mbushi këngëtarja

  • G.G /
  • 15 September 2022 - 13:23
Alberije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ja sa vite jetë mbushi këngëtarja

Sot është një ditë e veçantë për Alberije Hadërgjonaj.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare sot feston ditëlindjen e saj të 47-të.

Që në orët e para ajo mori urime të shumta nga familjarë dhe miqt.

Ndërsa orën 00:00 siç duket nga pamjet e shpërndara nga vetë ajo, e ka pritur me një festë të organizuar.

(Kosova Sot Online)