Arbana tregon si ka ndryshuar jeta pas ardhjes së Zoit

  • G.G /
  • 16 September 2022 - 11:20
Arbana tregon si ka ndryshuar jeta pas ardhjes së Zoit

Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë pak javë më parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilës i vendosi emrin Zoi. Fotot me Zoin nuk kanë munguar, por kësaj rradhe ishte edhe më e veçantë pasi Arbana ka pozuar së bashku me vajzën dhe djalin e madh Jonin.

Në një tjetër foto shihet edhe Dielli duke përkëdhelur motrën. Krah përshkrimit të fotos Arbana ka treguar se si i ka shkuar jeta përgjatë këtyre dy javëve. “Jeta së fundmi”, ka shkruar moderatorja.

(Kosova Sot Online)