Fero dhe Don Xhoni me një duet muzikor? Kjo është fotoja që ngriti dyshimet

  • G.G /
  • 16 September 2022 - 14:29
Fero dhe Don Xhoni me një duet muzikor? Kjo është fotoja që ngriti dyshimet

Don Xhoni pa dyshim që është njëri nga reperet më të komentuar për momentin.

Për një kohë të shkurtër, artisti me prejardhje nga Drenica ka arritur të sjellë projekte të shumta muzikore ku disa prej tyre janë edhe duete.

E një foto të  publikuar nga Fero ku shihet pranë Don Xhonit ka bërë që fansat të ngrisin dyshimet se mos dyshja do sjellin ndonjë bashkëpunim muzikor.

Përveç imazhit dyshja ende nuk kanë pohuar apo mohuar diçka lidhur me këto spekulime.

(Kosova Sot Online)