Mozzik publikon këngën kushtuar vajzës së tij të quajtur "Të dua"

  • E.K /
  • 23 September 2022 - 08:30
 Mozzik publikon këngën kushtuar vajzës së tij të quajtur

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan "Kosova Sot Online".

Kënga e tij më e re titullohet “Të dua” .

Këtë këngë Mozziku ja ka kushtuar vajzës së tij Hana.

"Hana ime e vogël për momentin e di qe nuk do e kuptosh këtë këngë !
Por besoj qe kur të rritesh edhe pak do e kuptosh !
Dhe kur te bëhesh për ta kuptuar këtë këngë kisha dashur shumë qe mos ta hapim si temë asnjëherë !
Të jetojmë ashtu si na ka ardhur jeta ❤️
Të dua më së shumti në botë ❤️
Babi yt Gramoz Aliu !
Dhe kjo është kënga ime e fundit kur flas për privatesinë time dhe për vajzen time.
Nuk do e perfshijë vajzen time asnjeherë më në textet e mija.", ka shkruar Mozzik në postimin e tij në Instagram.

(Kosova Sot Online)