Mimoza Mustafa me pamjen e saj dhe trupin si "peshk" i bën konkurrencë edhe vajzave të reja

  • E.K /
  • 23 September 2022 - 11:57
Mimoza Mustafa me pamjen e saj dhe trupin si

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, Mimoza po shkëlqen. Me këtë pamje, Mimoza do t’i bëjë konkurrencë edhe vajzës së saj. 

(Kosova Sot Online)