Dafina: Unë besova në vizionin tim mjaftueshëm për ta kthyer atë në realitet

  • E.K /
  • 24 September 2022 - 09:28
Dafina: Unë besova në vizionin tim mjaftueshëm për ta kthyer atë në realitet

Dafina është një prej artisteve më të dashura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Zeqiri njihet për vokalin e saj, hitet e saja, stilin unik të saj të veshjes dhe për thjeshtësinë e saj.

Dafina në një postim në “Instagram”, ka postuar një foto, ku shfaqet e bukur. Sipër fotos ajo ka shkruar “Unë besova në vizionin tim mjaftueshëm për ta kthyer atë në realitet”, ka shkruar Dafina.

(Kosova Sot Online)