Sarah sot feston ditëlindjen, kështu ia uron Dj PM

  • G.G /
  • 24 September 2022 - 14:46
Sarah sot feston ditëlindjen, kështu ia uron Dj PM

Sot feston ditëlindjen blogerja e njohur dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Sarah Berisha.

Urimet nga ndjekësit në rrjete sociale kanë qenë të shumta, por, nuk do mungonte një urim nga Pajtimi, i dashuri i Sarah.

Ai përmes një postimi në rrjete sociale , është shprehur:

“N’Romë jom kan, po romantik sjom hiq, s’po di çka me shkru veç urime ditëlindja zemra jem e mirë, t’i uroj krejt t’mirat e botës, e ishalla sukseset nuk t’ndalen kurrë. Të dua Sarushka ime”.

(Kosova Sot Online)