Kur Albërije Hadërgjonaj nuk kishe operacione plastike

  • G.G /
  • 26 September 2022 - 12:02
Kur Albërije Hadërgjonaj nuk kishe operacione plastike

Arbërie Hadërgjonaj, vazhdon të jetë ikonë e muzikës shqiptare.

Që kur ajo u shfaq në skenë, ajo mahnitë me zërin dhe talentin, prandaj edhe u pëlqye shumë nga publiku.

Tani jetën e saj ajo po e vazhdon larg Kosovës, saktësisht në Amerikë ku edhe atje po e ushtron profesionin e saj.

Por, më së shumti ajo është përfolur edhe për pamjen e saj, e cila ndër vite shihet qartë se ka ndryshuar shumë.

Në foton më poshtë mund ta shikoni më së miri ndryshimet.

(Kosova Sot Online)