Einxhel Shkira dhe Dj Dagz drejt martesës, postimi që ngriti dyshime

  • E.K /
  • 26 September 2022 - 12:26
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz drejt martesës, postimi që ngriti dyshime

Einxhel dhe DJ Dagz janë në pritje të ëmbël.

Dyshja u bënë çift gjatë qendrimit të tyre në Big Brother dhe lidhjen e tyre e përforcoi edhe më shumë shatzënia e Einxhelit.

Por, a e kanë ndërmend të martohen?

Dyshime ngjalli një Instastory e një faqeje të fansave, të cilën Einxhel e ripostoi në Instagramin e saj.

“A je gati per met propozu a jo” thuhet në fotografitë e Dagz dhe Einxhelit që mban lule në duar.

(Kosova Sot Online)