Pas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe mezi njihet

  • E.K /
  • 28 September 2022 - 08:42
Pas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe mezi njihet

Ish konkurrentja e Përputhen, Efi pak ditë më parë bëri një ndërhyrje estetike në hundë, por mesa duket ky nuk qenka ndryshimi i vetëm që ajo ka vendosur të bëjë.

Efi ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve.

Duke iu bashkuar kështu trendit të balukeve dhe mezi njihet.

(Kosova Sot Online)