Ermali imiton Arianën si del në foto dhe na shkriu gazit

  • G.G /
  • 28 September 2022 - 14:23
Ermali imiton Arianën si del në foto dhe na shkriu gazit

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Dyshja që janë prindër të katër fëmijëve ndër vite kanë arritur të ruajnë një lidhje stabile ndërsa asnjëherë në media nuk janë përfolur lidhur me ndonjë krizë.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale duke zbuluar detaje nga projektet, udhëtimet dhe përditshmëria e tyre.

Së fundmi na kanë bërë të qeshim shumë me një postim në Tiktok.

Çifti kanë realizuar një video të shkurtër ku pozon Ariana ndërsa Ermali pas tij imiton atë se si realizon fotot.

Situata ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)