Elvana pozon me veshje të tejdukshme në Itali

  • G.G /
  • 29 September 2022 - 10:31
Elvana pozon me veshje të tejdukshme në Itali

Këngëtarja Elvana Gjata është dukur ndryshe dhe shumë seksi në një paraqitje të saj në Itali

E veshur me kilota dhe në veshje të tejdukshme, Elvana është shfaqur ekstravagante dhe bashkëkohore me stilin e saj të ri.

Ajo ka pasur dy bishtaleca të lidhur dhe syze të stilit të Lady Gaga, kurse veshjes së saj ia ka shtuar edhe një pallto të gjatë të zezë, të stilit si në filmin Matrix.

“Renesancë”, ka shkruar ajo, teksa ka bërë poza të nxehta brenda objekteve të mesjetës në qytetin e njohur italian. 

(Kosova Sot Online)