Miloti e bën tatu fytyrën e saj, Edona Llalloshi nuk përmbahet në reagimin e saj

  • gg /
  • 29 September 2022 - 13:51
Miloti e bën tatu fytyrën e saj, Edona Llalloshi nuk përmbahet në reagimin e saj

Edona Llalloshi është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti janë dy prej këngëtarëve që i kanë sjell publikut vetëm vite e që këndohen e dëgjohen edhe në këtë kohë.

Dyshja këtë verë kanë qenë shumë aktiv në dasma dhe ahengje të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Se fundmi Miloti është kujdesur që t’ia bëjë një befasi motrës së tij, Edonës.

Ai ka bërë tatu fytyrës e Edonës ku këngëtarja shfaqej duke e bërë shqiponjën në një festival të këngës në Shqipëri vite me parë.

E ky gjest i Milotit e ka emocionuar Edonën. ‘Të dua’ ka qenë përshkimi që Edona i ka bërë videos ku Miloti shfaqet duke e bërë taut fytyrës e saj. 

(Kosova Sot Online)