Genta ndan fotot më të ëmbla të binjakëve

  • A.P /
  • 30 September 2022 - 17:29
Genta ndan fotot më të ëmbla të binjakëve

Në janar të këtij viti, këngëtarja Genta Ismajli, është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja solli në jetë dy binjakët e saj.

Ivy Blue dhe Icon, janë emrat që ajo vendosi t’i pagëzojë djemtë e saj.

Ani pse ajo ka postuar edhe më heret imazhe të tyre, së fundi ajo ka ndarë portretin e plotë të tyre.

“Dy trupa nje zemer, te dua shume”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove nga pasqyra.

Ndryshe, binjakët e Gentës, kanë edhe profilin e tyre të ‘Instagramit’, me emrat e tyre.

Image

 

(Kosova Sot Online)