“Hala” pa i bërë 24 orë, kënga e Erës dhe Don Xhon kalon 1.2 milion

  • G.G /
  • 01 October 2022 - 09:49
“Hala” pa i bërë 24 orë, kënga e Erës dhe Don Xhon kalon 1.2 milion

Era Istrefi dhe Don Xhon kanë lansuar këngën e tyre të re mbrëmë në mesnatë

Don Xhon dhe Era Istrefi kanë lansuar mbrëmë këngën e tyre më të re “Hala”, një këngë që duket se është pëlqyer nga fansat e dy këngëtarëve.

Kënga ka bërë për më pak së 24 orë më shumë së 1.2 milion klikime dhe trendët janë të mira që ajo të bëhet një hit.

Kujtojmë se Don Xhon ka qenë njëri prej reperëve më të kërkuar këtë vit, ashtu si Era Istrefi e cila këtë vit ju kthye tregut shqiptar pas disa viteve me këngë në Europë. 

https://www.youtube.com/watch?v=xCTI_SuE-BA

(Kosova Sot Online)