Në mes të zërave për një lidhje të re, Dua Lipa shfaqet në New York me miqtë

  • G.G /
  • 01 October 2022 - 10:18
Në mes të zërave për një lidhje të re, Dua Lipa shfaqet në New York me miqtë

Dua Lipa ishte mbrëmjen e djeshme për një natë në qytet me shokët e saj, Mark Ronson dhe gruan e re Grace Gummer, në qytetin e Nju Jorkut të premten.

Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë për darkë, vjen dy ditë pasi Daily Mail raportoi ekskluzivisht se ajo ishte parë në një takim darke me komedianin dhe prezantuesin e Daily Show Trevor Noah. Lipa, 27 vjeçe, tregoi sensin e saj të modës në një veshje tërësisht të zezë, kur doli e vetme për natën e saj me miqtë e saj në Manhattan. Ylli i “New Rules” ishte veshur me një jumpsuit të gjerë.

Me rënien e temperaturës, këngëtarja mbante veshur edhe një pallto të fryrë që i ra pothuajse deri te kyçet e këmbëve të saj ndërsa mbante një çantë të madhe lëkure. Ajo e plotësoi pamjen e saj me një palë atlete të zeza, syze dielli. I njohur si një personazh modest, Ronson, miku i Duas u pa duke u kapur për dore me gruan e tij të veshur me atë që dukej të ishte një kostum tweed në ngjyrë kafe, të cilin e përshtati me një bluzë të bardhë.

Producenti i diskografisë, kompozitori dhe DJ, 47 vjeç, gjithashtu veshi një palë atlete të bardha. Gummer, e cila është vajza e aktores fituese të Oskarit Meryl Streep dhe skulptorit Don Gummer, gjithashtu shkoi me një veshje tërësisht të zezë që përfshinte një xhaketë lëkure dhe çizme.

(Kosova Sot Online)