Edona Llaloshi plotë stil rrugëve të Zvicrës

  • G.G /
  • 03 October 2022 - 10:43
Edona Llaloshi plotë stil rrugëve të Zvicrës

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Ajo se fundmi po qëndorn në Zvicër. Nga atje, Edona ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Duket shëtitur rrugëve të Luzernit, Edona me këtë kombinim në veshje merr gjithë vëmendjen.

Kaq simpatike po duket ajo. 

(Kosova Sot Online)