Shyhrete Behluli dhe Engji fitojnë çmim në Turqi

  • G.G /
  • 04 October 2022 - 08:25
Shyhrete Behluli dhe Engji fitojnë çmim në Turqi

Në Turqi mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve “Rumeli Best Of”, kjo ceremoni ka të bëjë me artistët më të mirë të Ballkanit.

Të pranishëm kanë qenë emra të njohur, të cilët kanë ndarë çmime për artistët më të suksesshëm të Ballkanit.

Në ceremoninë e organizuar nga Yusuf Emin ishin edhe këngëtaret nga Kosova, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, të cilat morën një çmimi.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale.

Kujtojmë se, vitin e kaluar në këtë ceremoni çmim fitoi këngëtarja shqiptare Big Mama.

(Kosova Sot Online)